Menü
Sepetim

About Us

2006 yılında akıllarda yer edecek bir marka ismi çağırışımdan yola çıkarak benimsediğimiz “Sandrom” markamız günümüzde sektörde öncü ve yenilikçi olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir. Bayan dış giyim ürünlerimizi başta Hollanda, Belçika, Rusya, Ukrayna, Polonya, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde bulunan müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Yaklaşık 100 kişilik üretim ekibimizle müşterilerimizin geri dönüşlerini en iyi şekilde değerlendirerek koleksiyonlarımızı büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Motivasyonumuzu daha da olumlu etkileyeceğini düşündüğümüz modellerimizi de yine aynı ekibimizle büyük bir çaba ve özveriyle hazırlamaktayız.

İstanbul Osmanbey de bulunan mağazamız ve yine İstanbul Laleli de bulunan satış noktalarımızda yeni koleksiyonumuza ait modellerimizi değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. İlerleyen süreçte, yurtdışında tescilleyeceğimiz "Sandrom" markamızı dünyaya tanıtıp benimsetmek bizim için büyük bir önem arz etmektedir.