Menü
Sepetim

Şartlar & Koşullar

İade Şartları

 

- Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi (7) iş günü içerisinde iade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi info@sandrom.com.tr adresine e-mail atmanızı rica ederiz.

 

- Gelen yönlendirme e-maili doğrultusunda, ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde Sandrom.com.tr’ ye geri göndermeniz gerekmektedir.

 

- Yedi (7) iş gününü aşan bildirimlerde iade kabul edilmeyecektir. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilecek ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail'i gönderilecektir.

 

- İade edeceğiniz ürünü eksiksiz olarak orijinal faturasıyla birlikte, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası belirterek geri göndermeniz gerekmektedir.

 

-Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

 

-İadenizin onaylanmasından sonra, tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir. Kredi kartınıza iade edilecek tutar ile ilgili dekont tarafınıza gönderildikten sonra ekstrenize yansıması her bankada değişim göstermekle beraber ortalama iki (2) hafta sürebilir. Bu Sandrom.com.tr’ nin kontrolünde olan bir durum değil, tamamen ilgili banka ile alakalı bir süreçtir.

 

 Değiştirme Şartları

 

Sandrom.com.tr’ den yaptığınız herhangi bir alışverişte ürün ölçülerinin size uymaması gibi durumlarda değişim talep edebilirsiniz.

 

İlgili ürünün farklı bedeninin stoklarımızda mevcut olması durumunda (ürünü teslim aldığınız haliyle geri yollamanız şartı ile) değişiminiz gerçekleşecektir.

 

Ayrıca teslim aldığınız andan itibaren yedi gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen iade için info@sandrom.com.tr adresine yolladığınız mailde problemin ne olduğunu ve sipariş numaranızı belirtiniz.

 

    Özel Koşullar

- Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ürünü kontrol etmeli ve eğer herhangi bir problem var ise tutanak tutturarak paketi Sandrom.com.tr’ ye geri yollamalısınız.

 

- Orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

- Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 

- Tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

    - Tüketici/alıcı, iade şartlarını okuduğunu ve anladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.